Altus Edremit Teknik Servisi - 0266 373 00 13

Servisimiz, Altus Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Ankastre Ocak, Fırın, Sürgülü Aspiratör, Davlumbaz, Şofben, Elektrikli Termosifon Servis hizmeti vermektedir.

Altus Markalı ürünlerinizin Tamir ve Bakım işlemleri için,

0266 373 00 13 Servis iletişim numaramızı arayarak, istek talebinize cevap bulabilirsiniz.

HİLAL TEKNİK SERVİS ADRES: Cumhuriyet Mah. Arıburnu Cad. No: 9/A Edremit/Balıkesir

Altus Çamaşır Makinesi Servisi
Altus Bulaşık Makinesi Servisi
Altus Ocak Teknik Servisi
Altus Fırın Teknik Servisi
Altus Aspiratör Teknik Servisi
Altus Davlumbaz Teknik Servisi
Hakkımızda Profesyonel Teknikerler Tam Donanımlı Araçlar 1 Yıl Garanti Hizmeti

Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen marka ve logo ilgili firmanın tescilli markasıdır. Servisimizin, Altus firması ile herhangi bir yetkili servis anlaşması bulunmamaktadır. Garantili cihazlarınız için lütfen Altus Yetkili Servisi çağırınız.Firmamız Altus markasına Özel Servis olarak hizmet vermektedir.

Ürünlerinizin, Tamir ve Bakım işlerinde tecrübeli teknik ekibimiz sizlere çözüm üretiyor. En iyi şekilde, en uygun fiyatlarla çağdaş, kaliteli ve hızlı bir hizmet sağlıyor. Gezici servislerimiz, Arıza tespiti sonrası sizleri mağdur etmemek için, tam donanımlı araçlar sayesinde size hızlı ve kusursuz hizmet sağlıyor. Firmamız yedek parça ve işçilikte, siz değerli müşterilerimize 1 Yıl garanti hizmetini gönül rahatlığı ile veriyor. (Ürüne göre garanti süresi değişebilmektedir)
Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Ürünler
Beyaz Eşya
Çamaşır Makinesi Bulaşık Makinesi Buzdolabı Derin Dondurucu Set Üstü Ocak Tam Boy Solo Fırın Ocaklı Fırın
Ankastre Grubu
Ankastre Fırın Ankastre Ocak Cam Ocak - inox Ocak Sürgülü Aspiratör Ankastre Davlumbaz Bulaşık Makinesi -
Isıtma - Soğutma Sistemleri
Klima Elektrikli Termosifon Elektrikli Şofben Ani Su Isıtıcı Şofben - - -
Görüntü Sistemleri
Plazma TV Lcd Televizyon Led Tv Tv Montajı Televizyon Montajı Uydu Montajı Uydu Kurulumu

Balıkesir Akçay Beyaz Eşya Servisi, Balıkesir Altınoluk Beyaz Eşya Servisi, Balıkesir Güre Beyaz Eşya Servisi, Balıkesir Zeytinli Beyaz Eşya Servisi, Balıkesir Ören Beyaz Eşya Servisi

Copyright © 2012 www.edremitbeyazesyaservisi.com Tüm Hakları Saklıdır.

çağrı merkezi, müşteri hizmetleri, Servisi iletişim bilgileri, servis numaraları, servis telefonları, Servis telefonu numarası, Servisi adres bilgileri, merkez servisi, yetkili servisleri, yetkili servisi, yetkili servis, teknik servisleri, yetkili Servis iletişim, Akçay yetkili servisi, Altınoluk yetkili servisi, Havran yetkili servisi, Edremit yetkili servisi, Burhaniye yetkili servisi, ayvalık yetkili servisi, ivrindi yetkili servisi, Gömeç yetkili servisi, Edremit servis telefonu, Havran servis telefonu, Burhaniye servis telefonu, Ayvalık Servis Telefonu,